“VENCHI PICK & MIX saldainių asorti 100g” - įdėtas į krepšelį Peržiūrėti krepšelį
MAS VILELLA Penedes Corpinnat Blanc Brut Nature Organic 0,75l
29,95 €39,93 €/l
BISCARDO ENIGMA Sangiovese Appassimento Rubicone IGT 0,75l
21,95 €29,27 €/l
CUDIE Catanies karamelizuoti Markonos migdolai baltajame šokolade su jogurto skoniu 250g
| Šalis |
Ispanija |
|---|---|
| Prekės ženklas |
Cudie |
| Svoris, kg |
0.25 |
9,95 €39,80 €/kg
Neturime
Aprašymas
CUDIE Catanies karamelizuoti Markonos migdolai baltajame šokolade su jogurto skoniu yra šviežias baltojo šokolado su riešutais ir graikiško jogurto derinys. Šie rankų darbo šokoladai gaminami karamelizuojant Viduržemio jūros regiono „Marcona“ migdolus ir padengti baltu šokoladu bei graikišku jogurtu.


