NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS NUO 60 EUR

Esate vyno mėgėjas ir mėgstate atrasti naujus skonius? Vyno rinkimas užima daug brangaus laiko? Tuomet mūsų vyno prenumerata yra Jums!

Kiekvieną mėnesį mes atrenkame vynus iš įvairiausių pasaulio vietų, kad galėtume pristatyti naujus ir unikalius skonio pojūčius tiesiai į namus. Mūsų komanda, kurią sudaro profesionalūs vyno žinovai, atrinks vynus taip, kad Jūs galėtumėte mėgautis skonių įvairove ir pažintį beribį vynų pasaulį.

Lengvas, gaivus ir pavasariškas? Ar sodrus, šilkinis ir žiemiškas? Skonių kelionė pagal sezoną! Tai puiki dovana visiems dar tik pradedantiems domėtis vyno kultūra, taip pat tiems, kurie dar nesurado savo skonio, arba tiems, kurie mėgsta netikėtumus. Kiekvieną mėnesį gausite 3 ar 6 vynų rinkinį. Paslaugą užsisakyti galite tiek vienam mėnesiui, tiek visiems metams.

Kartą per mėnesį Jums bus pristatomi nauji vynai, kurie bus palydėti mūsų someljė rekomendacijomis, o taip pat siųsime detalią informaciją apie vyno kilmę, gamintoją ir skonio ypatybes.

Taigi, jei norite atrasti naujus ir skanius vynus, nepraleiskite progos prisijungti prie mūsų vyno prenumeratos ir mėgautis aukščiausios kokybės vynais tiesiai į savo namus!

Užsisakykite dabar!

1×3 vyno dėžė

60,00 
Į krepšelį

3×3 vyno dėžė

180,00 
Į krepšelį

3×6 vyno dėžė

345,00 
Į krepšelį
Vyno dėžė - vyno prenumerata
Krepšelis
Prisijungti

Dar neturite paskyros?

Facebook Instagram YouTube linkedin
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies"). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite "Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.

Ar Jums yra 20 metų?

Norėdami užeiti, patvirtinkite savo amžių.

Prieiga draudžiama

Jūsų prieiga ribojama dėl jūsų amžiaus.

Man 20 ar daugiau Man mažiau kaip 20
Titulinis
0 Patikusios prekės
0 prekių Krepšelis
Paskyra