Rodomi visi rezultatai: 8

AGOSTINI Biologico Premium Extra Virgin ekologiškas aliejus 0,5l

16,95 
Į krepšelį

AGOSTINI Hurticinum Premium Extra Virgin alyvuogių aliejus 0,5l

16,95 
Į krepšelį

AGOSTINI Sublimis Premium Extra Virgin alyvuogių aliejus 0,5l

16,95 
Į krepšelį

AGOSTINI Ascolana Tenera Extra Virgin alyvuogių aliejus 0,5l

36,95 
Į krepšelį

iCONTADINI Olio Extra Vergine Di Oliva Dolce alyvuogių aliejus 0,5l

13,95 
Į krepšelį

iCONTADINI Olio Extra Vergine Di Oliva Fruttato alyvuogių aliejus 0,5l

13,95 
Į krepšelį

iCONTADINI Olio Extra Vergine Di Oliva Fruttato alyvuogių aliejus 3,0l

44,95 
Į krepšelį

BELBERRY Royal šviežių laimų actas 200ml

7,95 
Į krepšelį

Aliejus ir Actai: Aukščiausios Kokybės Produktai Jūsų Stalui

Aliejus

Kai kalbame apie aliejų, svarbu suprasti, jog kokybė yra raktas į sėkmingą kulinariją. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlome platų aliejų asortimentą, kuris atitinka aukščiausius standartus. Aliejus yra būtinas ingredientas kiekvienoje virtuvėje, todėl mes siūlome tik aukščiausios kokybės produktus.

Alyvuogių Aliejus

Alyvuogių aliejus yra vienas populiariausių pasirinkimų tarp mūsų klientų. Šis aliejus yra ne tik skanus, bet ir labai naudingas sveikatai. Jis yra pilnas antioksidantų ir turi daug naudingų riebalų rūgščių, kurios padeda sumažinti širdies ligų riziką. Mūsų parduotuvėje galite rasti įvairių rūšių alyvuogių aliejaus, kurie puikiai tinka tiek salotoms, tiek kepimui ar marinatams. Aukščiausios kokybės extra virgin alyvuogių aliejus yra gaminamas iš kruopščiai atrinktų alyvuogių ir yra spaudžiamas šalto spaudimo būdu, išlaikant visas naudingas savybes. Aukščiausios kokybės alyvuogių aliejus yra puikus pasirinkimas gurmanams ir tiems, kurie vertina išskirtinį skonį savo patiekaluose.

Flos Olei

Jei ieškote patikimų ir aukštos kokybės alyvuogių aliejaus rekomendacijų, Flos Olei gidas yra nepakeičiamas šaltinis. Flos Olei yra tarptautinis alyvuogių aliejų reitingavimo gidas, kuriame vertinami geriausi alyvuogių aliejai iš viso pasaulio. Mūsų parduotuvėje galite rasti alyvuogių aliejų, įtrauktų į šį prestižinį gidą, garantuojant kokybę ir išskirtinį skonį.

Actas

Be aliejų, mūsų parduotuvėje taip pat rasite aukščiausios kokybės actų. Actas yra būtinas ingredientas daugeliui patiekalų, pradedant nuo salotų iki marinatų. Mes siūlome įvairių rūšių actą, įskaitant balzaminį, obuolių, vyno ir kitus specialius actus. Kiekvienas iš jų turi savo unikalų skonį ir aromatą, kuris gali papildyti jūsų kulinarinius šedevrus. Ypač galime išskirti balzaminį actą. Balzaminis actas yra tradicinis itališkas produktas, pagamintas iš fermentuotų ir brandintų vynuogių sulčių. Jis kilęs iš Modenos ir Reggio Emilia regionų Italijoje, kur gamybos procesas griežtai reglamentuotas. Balzaminis actas pasižymi tamsia spalva, tiršta konsistencija ir sudėtingu, saldžiai rūgščiu skoniu. Aukščiausios kokybės balzaminiai actai brandinami medinėse statinėse dešimtmečius, o tai suteikia jiems išskirtinį skonio gilumą. Šis actas dažnai naudojamas kaip gurmaniškas ingredientas salotose, marinatams, padažams ir net desertuose. Balzaminis actas ne tik pagerina patiekalų skonį, bet ir yra vertinamas dėl savo sveikatai naudingų savybių, tokių kaip antioksidantų kiekis.

Padažai

Neatsiejama dalis nuo skanaus maisto yra padažai. Mūsų parduotuvėje galite rasti platų padažų asortimentą, kurie pagaminti iš natūralių ingredientų ir be jokių dirbtinių priedų. Padažai puikiai tinka tiek kasdieniams patiekalams, tiek ypatingoms progoms. Jie gali būti naudojami kaip marinatai, salotų padažai ar tiesiog priedai prie jūsų mėgstamų patiekalų.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje “Aliejus ir Actai” skyriuje rasite tik aukščiausios kokybės produktus, kurie padės jums sukurti išskirtinius patiekalus. Nesvarbu, ar ieškote aliejaus, alyvuogių aliejaus, aukščiausios kokybės alyvuogių aliejaus, rekomenduojamo Flos Olei gido, acto ar padažų, mes turime tai, ko jums reikia. Pasirinkite kokybę ir leiskite savo kulinariniams šedevrams kalbėti patys už save.