“MULLER Gottweiger Berg Exclusiv Gruner Veltliner 1,0l” - įdėtas į krepšelį Peržiūrėti krepšelį

CASTELFEDER Mont Mes Pinot Nero Dolomiti IGT 0,75l
17,95 €23,93 €/l

MARTINI Riserva Speciale Bitter 0,7l
25,95 €37,07 €/l
CASTELFEDER Mont Mes Pinot Grigio Dolomiti IGT 0,75l
Spalva |
Baltas |
---|---|
Brandinimas |
5 mėn. su mielėmis |
Prekės ženklas |
Castelfeder |
Serviravimo temperatūra, C |
8-10 |
Derliaus metai |
2024 |
Regionas |
Dolomiti |
Šalis |
Italija |
Stilius |
Sausas |
Stiprumas, % |
12.5 |
Talpa, l |
0.75 |
Žaliava |
Pinot Grigio |
13,95 €18,60 €/l
Aprašymas
Castelfeder Mont Mes Pinot Grigio Dolomiti IGT – tai jaunatviškas, gaivus ir vaisiškas baltasis vynas iš Trentino–Alto Adige regiono, Šiaurės Italijos. Šis vynas pagamintas iš vynuogių, augančių Bassa Atesina vietovėje, Dolomitų kalnų papėdėje, kur vyrauja saulėtas klimatas, vėsūs vakarai ir žvyro-smėlio dirvožemiai. Būtent šios sąlygos leidžia išgauti šviežumą, balansą ir išraiškingą aromatą, būdingą geriausiam Pinot Grigio stiliui.
Vynininkystė ir gamyba
Šis vynas gaminamas iš 100 % Pinot Grigio vynuogių. Derlius renkamas rankomis, vynuogės švelniai presuojamos, fermentacija vyksta nerūdijančio plieno talpose, siekiant išsaugoti natūralų vaisiškumą ir rūgštingumą. Vynas brandinamas ant mielių (sur lie) apie 5 mėnesius, kas suteikia jam švelnumo ir struktūros.
Skonis ir aromatas
Vynas pasižymi šviesia šiaudų spalva. Aromatuose – kriaušės, obuoliai, citrusai, baltos gėlės. Skonyje jis gaivus, harmoningas, su subalansuotu rūgštingumu, vidutiniu kūnu ir švariu poskoniu. Dėl lengvesnio alkoholio kiekio jis puikiai tinka vasariškoms popietėms ir aperityvui.
Patiekimo rekomendacijos
Puikiai dera su užkandžiais, žuvies patiekalais, šviesia mėsa, šviežiomis salotomis ar azijietiško stiliaus virtuve. Rekomenduojama patiekti atšaldytą, 8–10 °C temperatūroje, baltajam vynui skirtoje taurėje.
Papildoma informacija
„Mont Mes“ linija sukurta tam, kad atskleistų Dolomitų regiono charakterį ir tuo pačiu pasiūlytų malonumą, kurio ieško šiuolaikiniai vyno mėgėjai. Tai vynas, kuris puikiai tinka tiek kasdienai, tiek šventei.
Daugiau šio gamintojo produktų rasite ČIA.
Atsiliepimai (0)
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Apie Castelfeder
CASTELFEDER vyninė įkurta 1969 m. Alfonso Giovanett. Nuo tada daug kas pasikeitė – gaminama daugiau vyno, daugiau skirtingų rūšių, gamybos procesas modernizuotas, parduodama daugiau į įvairias pasaulio šalis. Vyninę valdo jau trečia Giovanett šeimos karta, kuri vadovaujasi tradicijų ir novatoriškos dvasios simbioze. Šiandien vyninei priklauso 70 ha žemių. 70% vynuogynų auga baltosios vynuogės kaip Chardonnay, Pinot Bianco, Pinot Grigio, Sauvignon, o 30% - raudonosios, tarp kurių svarbiausia – Pinot Nero vynuogė. Nuo 2011 m. Vyninei priklauso vynuogynas Sorentberg, Mozelio regione, Vokietijoje, kuriame vyndariai augina Riesling vynuoges. CASTELFEDER – tai 50 metų intensyvaus darbo, 50 metų aistros ir 50 metų ypatingo charakterio ir terroir vynų.
Atsiliepimai
There are no reviews yet