“CAMUS XO Borderies Family Reserve Single Estate 0,7l (dėž.)” - įdėtas į krepšelį Peržiūrėti krepšelį
ANDRE JACQUART Vertus Experience 1er Cru Extra Brut 0,75l (dėž.)
47,95 €63,93 €/l
MEUKOW Cognac VS 0,7l (dėž.)
39,95 €57,07 €/l
MEUKOW Cognac De Luxe 0,7l (dėž.)
| Prekės ženklas |
Meukow |
|---|---|
| Speciali pakuotė |
taip |
| Šalis |
Prancūzija |
| Stiprumas, % |
40 |
| Talpa, l |
0.7 |
36,95 €52,79 €/l
