Rodomi visi rezultatai: 9

ARENSBAK White 0,75l

14,95 
Į krepšelį

ARENSBAK Effervescent White 0,75l

15,95 
Į krepšelį

ARENSBAK Rose Organic 0,75l

15,95 
Į krepšelį

PIERRE CHAVIN Zera Chardonnay Organic 0,2l

3,55 
Į krepšelį

LE PETIT CHAVIN Boisson Rose 0,75l

7,95 
Į krepšelį

LE PETIT CHAVIN Boisson Merlot 0,75l

7,95 
Į krepšelį

LE PETIT CHAVIN Boisson Chardonnay 0,75l

7,95 
Į krepšelį

LE PETIT CHAVIN Gasified Rose Sparkling 0,75l

8,95 
Į krepšelį

LE PETIT CHAVIN Gasified Chardonnay Sparkling 0,75l

8,95 
Į krepšelį

Šioje skiltyje gėrimai, kurių sudėtyje nėra alkoholio. Nealkoholinis putojantis vynas; nealkoholinis vynas, fermentuotas arbatos gėrimas kombuča ir kiti.

Proxy vynas arba kitaip nealkoholinė vyno alternatyva šiuolaikiniam gyvenimo būdui.

Pristatomas platų užkandžių pasirinkimą, kuris tinka tiek sveikam užkandžiavimui, tiek tarpvalgiams. Čia galėsite rasti įvairiausius skanius maisto produktus, puikiai tinkančius įvairioms skonio preferencijoms.

Puslapyje bus saulėje džiovintų pomidoriukų pasirinkimas. Šie pomidoriukai puikiai tinka kaip papildas ant krekerių, salotų ingredientas arba kaip užpildas įvairiems kepiniams. Konservuotos daržovės ir jų skonis nuostabus - nuo spaustų agurkėlių iki marinuotų morkų, taip pat galėsite rasti įvairių rūšių marinuotų paprikų.

Nesvarbu, ar ieškote papildomo užkandžio prie savo gėrimų, ar norite sveikų užkandžiavimo alternatyvų, šis internetinis puslapis siūlo įvairias galimybes. Išsirinkite kruopščiai pagal kokybę ir ingredientų sąrašą, kad atrastumėte geriausius užkandžius, kurie taps Jūsų skanavimo malonumu. Ši svetainė tikrai bus tikras užkandžių mylėtojų rojus, kurie vertina puikų skonį ir sveiką gyvenimo būdą.